Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Stručné historické okénko


Naše Historie

1.rok - 2.liga : Hned první rok se nám nevyhnul pád do třetí ligy. Tehdy byly okolnosti takové, že sestupovalo 14 mužstev ze třiceti, což bylo velice kruté a pro začínající tým Lowriders nepřekonatelné.

2.rok - 3.liga : Umístění na 8-16 místě třetí ligy, po rozepřích v kabině.

3.rok - 3.liga : Došlo k rozpadu týmu (odešli někteří hráči a vytvořily si svůj tým Dephka). Výsledky už byly mnohem lepší a skončili jsme na 5-8 místě. Tým Dephka jsme ten rok s přehledem přehráli.

 

4.rok - 3.liga : Zřejmě nejvydařenější sezóna - 4 místo. Jen těsně unikl týmu přímý postup do druhé ligy. V následné baráži jsme nezdolali tým Dakol.

5.rok - 3.liga : Velké množství nevyrovnaných výsledků. Nepomohl ani příchod trenéra. Časté rozepře v týmu vyvrcholily tragickým závěrečným turnajem. Celkové umístění 8-16 místo.

6.rok - 3.liga: Letošní sezona se nám vůbec nevyvedla, neměli jsem golmana ale nemužem se na to vymlouvat. Bojovali sme od prvního do posledního turnaje na sestupových příčkách. Nakonec vše dopadlo dobře a třetí ligu jsme uhájili.

7.rok - 3.liga: Jo hold bez tréninků to nejde !!! Opakovala se předchozí sezóna a záchrana na poslední chvíli . Ještě , že tak ! Další sezónu je třeba našemu týmu vzít nállepku týmu , který se tak tak udrží a strachuje se do posledního turnaje!!!

8.rok - 3. liga: Sezóna , která měla být odlišná o dvou předešlích , nebo jsme si to tak aspoň přáli . Bohužel se tomu tak nestalo a my jsme se od začátku opět a zase topily ve spodních vodách . Udržele jsme se v posledním turnaji a to jen díky tomu , že jsme měly lepší v zájemné zápasy s týmy , kteří né bohužel , ale bohudík spadly místo nás do 4 .ligy .

9.rok - 3.Liga:Sezóna jse nám vůbec nevyvedla dopadla vlastně nachlup stejně jako ta předchozí s tím rozdílem , že nemusel rozhodovat vzájemný zápas . 
 
10.rok - 3.Liga: Opět se opakovalo to co v předchozích třech sezónách , poslední turnaj 7 bodů a zase jsme se udrželi co na to říct .

 

 

 

Jak se umístíme v novém ročníku3.ligy
Do 3.místa
 
 
 
4%
 
 
 
 
57%
 
 
 
 
13%
Pouze se udržíme
 
 
 
17%
Sestoupíme do 4.ligy
 
 
 
9%
Celkem hlasovalo: 23

Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku...

TOPlist